П`ятниця, 15.11.2019, 12:56
Вітаю Вас Гість | RSS

Реферати з ЦО, БЖД, охорони праці

Реферати

Головна » Статті » Охорона праці

Особливості законодавства з охорони праці Південно Ариканскої Республіки
Право людини на роботу в безпечних для здоров'я умовах закріплено в Конституції Південної Африки. Для того щоб реалізувати норми Конституції на практиці , парламент ПАР прийняв і впровадив два законодавчих акти : Закон про дотримання гігієни та Закон про безпеку праці . Обидва ці нормативних акта розподіляють всю відповідальність за безпеку праці не тільки між працівником та його роботодавцем , але ще й між підприємством і підрядником.

У ситуації якщо працівник не дотримується правил охорони праці та безпеки трудової діяльності , роботодавець зобов'язаний вживати заходів впливу на такого працівника , аж до можливого звільнення працівника з роботи. Причому не має ніякого значення правила ці встановлені роботодавцем або державою. Крім цього передбачаються і інші заходи впливу , такі наприклад, як штрафні санкції та позбавлення волі . У ситуації , якщо буде достовірно доведено , що працівник знав заздалегідь про засоби захисту , які йому слід застосувати для забезпечення своєї безпеки , але не застосував їх , держава має право накласти на нього штраф в 50 000 рандів (близько 500 доларів) , або використовувати таку міру покарання , як позбавлення його волі на строк до року. Враховуючи те , що основна маса працівників працює за зарплату , рівну менш ніж два долари в день , то стає зрозуміло , така сума штрафу є просто колосальна . Часто працівники продають свою власність , тільки щоб оплатити штраф. Згідно із законодавством , у разі загибелі боржника , зобов'язання заплатити суму штрафу покладається на самих ближніх родичів - дружину і дітей. Цікавим є те , що нездатність працівника користуватися засобами захисту при роботі робить його автоматично винним у порушенні діючих законів.

Незважаючи на те , що заходи впливу на працівника є досить жорсткими , багато з них поняття не мають , як користуватися засобами захисту , хоча практично всі роботодавці прагнуть ними їх забезпечити.
Згідно вимоги законодавства ПАР , працівник зобов'язаний знати і дотримуватися певних вимог і обов'язків:
1.Проявлять турботу в розумних межах про здоров'я на виробництві , як своєму , так і осіб , які постраждали від його дій.
2 . Повинен вести співпрацю з роботодавцем у галузі безпеки трудової діяльності.
3 . Працівник зобов'язаний виконувати виключно тільки роботу , яка на нього покладена роботодавцем , при цьому він повинен суворо дотримуватися правил безпеки , які розроблені для виконання робіт.
4 . У разі виявлення ситуації , яка є небезпечною для життя , він повинен про це сповістити або роботодавця , або представника , який стежить за безпекою на виробництві .
5 . Працівник не може навмисно чи з необережності пошкоджувати і використовувати не за призначенням все те , що призначається для забезпечення безпеки трудової діяльності.

Ці правила є досить простими і не складними. Вони і в нашій країні зустрічаються в кожній інструкції з охорони праці. Але враховуючи рівень смертності в ПАР , працівники просто зобов'язані більш чуйно ставиться до виконання вимог з безпеки праці , які пред'являє роботодавець .
Категорія: Охорона праці | Додав: ohranatruda (23.01.2013)
Переглядів: 584 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

 


Особенности административных правонарушений в области охраны труда и здоровья населения

Організаційна структура цивільної оборони підприємства (установи, організації)

Організація та засоби проведення хімічної розвідки.

Аналіз сучасного тероризму

Основні положення охорони праці на виробництві

Організаційні заходи по забезпеченню пожежної безпеки ЛПЗМеню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Цівільна оборона [128]
Пожежна безпека [69]
Безпека життєдіяльності [180]
Охорона праці [292]
Пошук
Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Теги
шум (3)
ЗІЗ (2)
313 (1)
дтп (1)
МНС (1)
СИЗ (1)
ЦО (1)
Надіслати СМС
 

Copyright MyCorp © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz